טיפים לעיצוב חדר ילדים מהסרטים

טיפים לעיצוב חדר ילדים – רוצים לעצב לילדים שלכם חדר מיוחד ממש כמו בסרטים? חדר אשר יעניק להם הנאה רבה, יתרום לריכוז שלהם בהכנת שיעורי הבית ויאפשר להם להירדם מהר יותר בלילה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

בכדי לעצב לילדכם חדר מהסרטים, כדאי קודם כל להחליט על קונספט לעיצוב חדרי ילדים סביבו תעצבו את החדר. הקונספט יכול להיות קבוצת כדורגל או כדורסל האהובה על הילד, דמות אהובה מסרט שהוא מכיר, תחביב שיש לו וכל דבר אחר. לאחר שתחליטו על קונספט יהיה לכם קל יותר לעצב את החדר ולבחור את הפריטים השונים עבורו.

טיפים לעיצוב חדר ילדים – עדיף לבחור ריהוט ניטרלי

גם אם החלטתם על קונספט לעיצוב חדרי ילדים סביבו תעצבו את החדר, כדאי שהריהוט עצמו יהיה ניטרלי, כך שלא בכל פעם שתרצו לשנות את העיצוב תצטרכו לרכוש ריהוט חדש ולהוציא לשם כך כסף רב. אם אתם רוצים, תוכלו להתאים לקונספט ריהוט שהוא בכל מקרה זמני, כמו לדוגמא מיטת מעבר.

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של עיצובים עבור מיטות מעבר, כמו מיטה בצורת מכונית, כרכרה של נסיכות ועוד, ותוכלו לרכוש אותה כך שתתאים לעיצוב כעת. ברגע שתרצו להחליף עיצוב – תוכלו להחליף גם את המיטה, שבכל מקרה כבר אינה מתאימה לילדים שגדלו. לעומת זאת, ארונות או שולחנות כתיבה כדאי לבחור באופן ניטרלי, כך שיתאימו לכל סגנון עיצוב של החדר ללא כל בעיה.

בחירה נכונה של תאורה

בבחירת תאורה לעיצוב חדרי ילדים חשוב מאוד לבחון לא רק את העיצוב של גוף התאורה או את האווירה שהוא יוצר בחדר, אלא גם את האיכות של התאורה. כיום ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של גופי תאורה המתאימים לחדר ילדים, בעוצמות תאורה שונות, כך שאתם יכולים לבחור את המתאים לכם בקלות רבה בכל חנות אליה תפנו.

באופן כללי אנו ממליצים לרכוש שני סוגים שונים של גופי תאורה לחדר הילדים – גוף תאורה גדול ומרכזי שיאיר היטב את החדר ויאפשר לילד לשחק בו בנוחות או להכין את שיעורי הבית, וגוף תאורה קטן יותר ובעל עצמה נמוכה אשר ישמש את הילד בתור מנורת לילה.

פינת הלימודים – אל תיצרו יותר מדי הסחות דעת

כשאתם מעצבים את פינת הלימודים בחדר הילדים, חשוב מאוד להקפיד על פינה מסודרת ונעימה עם כמה שפחות הסחות דעת אשר יפריעו לילד בזמן הלימודים ויוציאו אותו מהריכוז בקלות רבה. בנוסף, כדאי לכלול פתרונות אחסון איכותיים ויעילים בפינת הלימודים בכדי למנוע היווצרות אי סדר במקום – דבר שכיח אצל ילדים.