ספות נפתחות לאירוח

ספות נפתחות לאירוח- הפתרון המושלם

אנחנו ממש אוהבים לארח! איזה כיף שחברים קופצים לסוף שבוע? שבני משפחה באים להתארח לאיזה לילה? אנחנו משתדלים מאד שהאורחים שלנו ירגישו בנוח אצלנו בבית אבל נאלצים שוב לתת להם לישון בסלון או על מזרו מתנפח, כי מקום למיטה נוספת שתעמוד באופן קבוע בבית, אין לנו. בדיוק בשביל מצבים כאלו נועדו ספות נפתחות לאירוח! הן יכולות לשמש אותנו כסלון מעוצב ואיכותי ביום-יום וברגע שרק נצטרך אותן, הופ! הן הופכות למיטה מפנקת במיוחד.

 

ספות נפתחות לאירוח- מגוון עיצובים למגוון שימושים!

אין לכם חדר אורחים? מערכת סלון מלאה הנפתחת למיטה יכולה להיות פתרון מעולה בשבילכם לאירוח חברים!

יש לכם חדר אורחים אבל הוא קטן ואין מקום למיטה שתעמוד שם בדרך קבע?! ספה מעוצבת תעמוד שם ותחסוך מקום יקר. כשתצטרכו אותה, גם היא תהפוך למיטה מושלמת.

 

 

 

הספות הנפתחות של דורמיר

דורמיר מייצרת מערכות סלון מלאות, ספות תלת מושביות ודו-מושביות מעוצבות וגם כורסאות הנפתחות כולן למיטות אירוח. חלק ממערכות הישיבה שלנו מיוצרות בהזמנה אישית על פי טעמו וצרכיו של הלקוח.

אם פעם היינו מארחים ומתארחים על "מיטה צרפתית" או "מיטת סוכנות" שתופסות מקום גם במצב שהן מקופלות , הספות הנפתחות של דורמיר מציעות היום סטנדרט חדש של נוחות ועיצוב והן יכולות לשמש כרהיט קבוע בביתכם.

אנחנו משקיעים מאמצים רבים בייצור ספות אורתופדיות המעניקות מקסימום נוחות גם בזמן ישיבה וגם בזמן שינה. כל הספות שלנו מצויידות במנגנון פתיחה קל במיוחד ההופך את המיטה לספת אירוח במינימום מאמץ. בנוסף שמנו דגש על איכותן ועמידותן של הספות שלנו כדי שהן יוכלו לשמש אתכם ואת האורחים שלכם למשך זמן רב ובאיכות מקסימלית.

הניסיון שרכשנו במהלך השנים הפך אותנו לחברה הטובה ביותר בתחום הספות הנפתחות בארץ עם אלפי לקוחות מרוצים ואורחים שישנים מצוין!