איך לבחור את הספות המתאימות ביותר עבור המשרד שלנו

כל פתיחה של משרד חדש הוא אירוע מרגש, מלבד הציפייה לכך שהעסק שלכם יצלח, יש הרבה דברים שצריך להתארגן עליהם בטרם עת. אחד הדברים החשובים היא העיצוב החזותי של המשרד, והריהוט שיבחר. חשוב להבין שמשרד הוא הפנים של העסק הוא למעשה מה שיוצר את הרושם הראשוני אצל לקוח וככל שהוא יהיה נוח, פרקטי ויעיל ללקוחות כך הוא יתרום יותר לעסק.

לפני כל בחירה של ריהוט, חשוב לבחור את הסגנון של המשרד. האם המשרד מעוצב בסגנון קלאסי או הייטקיסיטי או אולי מודרני וצעיר ועוד, כל בחירה שאתם תיצרו היא זו שתכתיב את הטון העיצובי ואת האווירה שתבקשו לקבל עבור הלקוחות, העובדים ולעצמכם.

ספות למשרד          

אחד הדברים שהשתנו ככל שאנשים שוהים שעות רבות בעבודה שלהם, זה תחושת הביתיות והחמימות שמקום העבודה מנסה ליצור. ספות למשרד הם היום טרנד שמגיע גם למשרדים ולבתי עסק רבים. אנשים מחפשים את החמימות והתחושה הביתית בדיוק כמו בסלון אצלם בבית ומערכת ישיבה מפנקת ונעימה שמזכירה את הבית, בהחלט עושה את העבודה. לכן בחרו את המקום האסטרטגי לספות אירוח במשרד שיתמזג עם האווירה שיצרתם.

ריהוט משרדי בהתאמה אישית

היום אפשר למצוא מגוון שלם ריהוט משרדי הכולל מערכות ישיבה וסלונים, רהיטי משרד, כורסאות למשרד וספות דו מושביות, כמו כן ניתן גם ליצור כאלה אצל נגר או חברה שתייצר עבורכם את מערכות הישיבה לפי טעמכם האישי. הריהוט יכול בצורה כזו להגיע לפי המידות שתחליטו, ריהוט לאחסון לפי הצרכים שלכם, דלפקים ושולחנות בחומרים ובסגנון שתבחרו שיתאימו לכל חלל משרדי שיוכלו להעניק מענה ללקוחות שממתינים לעובדים בהפסקה או לפגישות ועוד.

טיפים חשובים בבחירה של מערכות ישיבה וריהוט משרדי

  • עיצוב וסגנון – חשוב שהריהוט יהיה מעוצב וישמור על רושם טוב ויתאים לעסק. הרושם יכול להיות נועז או חדשני, אלגנטי ועדין וכו'. כמו כן, חשוב לבחור את החומרים שמהם עשויים הרהיטים שכן יש להם כוח לשדר ריחוק או חמימות, ליצור אווירה מזמינה וכו'.
  • איכות – כל ריהוט שתבחרו חייב להיות איכותי, על מנת שהוא גם יחזיק הרבה זמן וגם יספק למשרד שלכם רושם יוקרתי ומושקע. אנשים מבינים באיכות וחשוב שתבחרו בספק אמין שיעניק לכם תעודת אחראיות.
  • דייקו במידות – יש לבחור ריהוט שיתאים לגודל של החלל ויאפשר גישה נוחה לעובדים.
  • תקציב – קביעת תקציב היא שיקול חשוב במיוחד, ברגע שלא תחרגו מהתקציב כך תצמצמו אפשרויות ויהיה לכם הרבה יותר קל לבחור. תקציב אינו אומר להתפשר על איכות, ניתן למצוא דברים איכותיים בתקציב נמוך ולהתפשר על דברים אחרים. שכן תמיד טמון הסיכון בפשרה על איכות שתאלצו תוך זמן קצר להיפטר מהרהיט המצ'וקמק ולרכוש חדש.