איך לבחור ריהוט לחדרים של בית חדש מהניילונים?

כאשר אנו חושבים על בית חדש מהניילונים, אין זה בלתי נמנע: על הריהוט להיות חדש גם כן. ולמה לא בעצם? הרי כל החיים אנו מסתפקים במה שיש, מקבלים אלינו הביתה רהיטים שאנשים אחרים מוסרים ולא מרשים לעצמנו להתפנק. לכן כאשר בונים בית חדש זו ממש הזדמנות פז לתת דרור לטעמנו האישי ולבחור ריהוט חדש לחדרי הבית השונים. איך עושים זאת? זו כבר שאלה אחרת, הנה כמה טיפים שיעזרו.

הגדירו תקציב

לרהט את הבית החדש זו משימה מורכבת, אין זה עניין של מה בכך. הריהוט שנבחר ישמש אותנו על בסיס יומיומי למטרות שונות ומגוונות ולכן יש להשקיע בבחירתו המון מחשבה תוך התייחסות לפרמטרים שונים כמו הטעם האישי שלכם, הצרכים וכן, גם התקציב שעומד לרשותכם. לכן רגע לפני שאתם פונים לחברה מקצועית עליכם להבין את עצמכם יותר טוב, החל בצרכים שלכם ועד היכולות הכלכליות. בל נשכח כי מדובר בתקופה בה ההוצאות הנן מרובות ולכן רצוי וכדאי שלא תקפצו מעל הפופיק.

קחו בחשבון את הריהוט, כבר בשלב תכנון התקציב

כאשר לוקחים משכנתא לרכישת דירה חדשה לא תמיד שמים דגש על העובדה שמלבד הבית נטו יש גם להשקיע בריהוט. לכן כדאי לתכנן את התקציב בחוכמה ולפנות מבעוד מועד לייעוץ משכנתאות לרכישת דירה חדשה על מנת לעשות שימוש נכון יותר במסגרת התקציב ולהתחשב ביכולות הכלכליות שלכם. בעזרת תכנון נכון כבר למן הרגע הראשון לא תצטרכו להתפשר על ריהוט העונה על טעמכם, לכלול את סוגיית הריהוט בסכום ולשמור על המסגרת התקציבית.

התאמה לצרכים שלכם

ממש כשם שתפנו לייעוץ משכנתאות לרכישת דירה חדשה כך עליכם לפנות לחברה הנכונה לשם בחירת הריהוט, היות ודרושים מומחים לדבר כדי לוודא שתזכו למידת ההתאמה הרצויה לצרכים שלכם כאנשים פרטיים, כמשפחה או כזוג. מלבד מספר הנפשות יש להתייחס גם לסוגיות נוספות כמו למשל הסגנון המועדף עליכם, הייעוד של החדר (חדר ילדים, חדר שינה, חדר אורחים וכולי), הצבעוניות הרצויה והתקציב אשר עומד לרשותכם.

חישבו פרקטי

כאשר אתם בוחרים ריהוט לחדרי הבית השונים כדאי שתמצאו את האיזון הנכון בין הנראות של הרהיטים לבין הפרקטיות שלהם. כך למשל אם אתם מרהטים חדר אירוח בחרו בספות או כורסאות הנפתחות למיטה על מנת ליהנות מכל העולמות בעזרת מוצר אחד נוח ואיכותי. עיצובים כאלו המשלבים בין שני מוצרים יכולים להיות מאוד חסכוניים עבורכם, לשרת את הצרכים שלכם על הצד הטוב ביותר ולספק לכם את המענה האולטימטיבי לאורך השנים.