איך לקנות סלון לבית חדש?

עוברים בקרוב לבית חדש ותוהים איזה סלון לבחור? מבולבלים מהמבחר הרב, שמוצע כיום, ומתלבטים איזו מערכת ישיבה תתאים לכם ביותר? אם כן, הנה כמה טיפים, שיעזרו לכם להצליח במשימה, ובעיקר גם ליהנות מסלון שישרת אתכם זמן רב:

  • הכירו את הטרנדים החמים ביותר בתחום ריהוט הבית – תחום ריהוט הבית מציע כיום מגוון עצום של אפשרויות שניתן לשלב בסלון. אלו יכולות להיות ספות בסגנונות ובעיצובים שונים, לרבות ספות תלת מושביות או דו מושביות, אלו יכולות להיות מערכת ישיבה אחת גדולה, שולחן מסוגנן ועוד ועוד. בקרו בכמה חנויות שונות, בחנו את הטרנדים החמים ביותר המוצעים כיום ומה מאפיין כל אחד מהם. בדקו האם אחד מהם אכן מתאים לכם ובעיקר גם האם עונה לכם על הצרכים.
  • התייחסו לחומרי הגלם שמהם עשוי הסלון – בבואכם לחפש סלון חדש לבית וגם ספות, שתוכלו לשלב בו, וודאו שמדובר בריהוט העשוי מחומרי גלם איכותיים וגם עמידים. חומרי גלם שיחזיקו מעמד זמן רב וכן כאלה שקל לתחזק אותם. אתם לא מוכרחים לבחור סלון העשוי מעץ טבעי. גם עץ מלאכותי יכול להתאים לכם, ובתנאי שרמת הגימור שלו גבוהה. בדקו מי הם היצרנים, האם החברה האחראית על כך נחשבת למובילה בתחומה וכזו שיכולה להבטיח לכם פתרונות באיכות גבוהה.
  • בדקו אילו אלמנטים ניתן לשלב בסלון – אם אתם רוצים לשלב בסלון שלכם אלמנטים שונים, כמו אלמנטים עיצוביים למיניהם, טלוויזיה עם מסך גדול או מערכת קולנוע ביתית, כורסת טלוויזיה ועוד, וודאו שאכן ניתן לשלב אותם במסגרת הסלון או מערכת הישיבה שאתם רוכשים. וודאו שכל אחד מאלמנטים אלה משתלב בצורה נכונה לצד האלמנטים האחרים והריהוט שבסלון ויוצר מראה נכון וזורם.
  • לאילו מידות של סלון אתם זקוקים – חשוב שתרכשו סלון שיתאים באופן המלא למידות המרחב שבו אתם מעוניינים למקם אותו. בין אם אלו ספות נפרדות או אולי מערכת ישיבה אחת גדולה, בדקו היטב מה המידות שלה וגם מהם מידותיו של המרחב כולו. הכינו שרטוט שלו, של החלונות שבו, הדלתות וכל האלמנטים הקבועים האחרים והגיעו איתו אל החנות, שבה אתם מתכננים לרכוש את הסלון. שרטוט כזה יעזור לכם לקבל את ההחלטה ולבחור בסלון המתאים.
  • כמה זה עולה לכם – זכרו, תמיד תוכלו להתמקח על המחיר לפני הרכישה. בנוסף, תוכלו גם למצוא לא מעט מבצעים והנחות מיוחדות, שתעזורנה לכם לבצע רכישה משתלמת ומבלי לשבור תכנית חיסכון. בדקו היכן מוצעים לכם המחירים האטרקטיביים ביותר, השוו בין כמה מקומות שונים ואם צריך, המתינו למועד המתאים שבו תוכלו ליהנות מהמחיר המשתלם. בדרך כלל לקראת החגים וגם לקראת סוף השנה מוצעים שלל של מבצעים כדאיים והנחות משמעותיות. נסו לברר זאת ותכננו את הרכישה בהתאם. גם אם חשוב לכם למצוא סלון זול, אל תתפשרו על האיכות. פשרה כזו עשויה לעלות לכם, בסופו של דבר, ביוקר.