דגמים שונים של ספות

ספות שונות מתאימות למרחבים שונים, והמגוון הרחב של ספות בשוק של ימינו מאפשר לכם להתאים את הספה האידיאלית למרחב שלכם. מהמשרד, דרך הסלון ועד לחדר הילדים, לכל מרחב דרישות משלו, ומענה ייחודי וייעודי.

כשאתם ניגשים לבחור את הספה שלכם, לא משנה לאיזה חדר תרצו אותה, מוטב כי תגיעו מוכנים עם רשימה קצרה של פרטים שיאפשרו לכם לבצע רכישה חכמה. הנתון הראשון הינו המידה של הספה הרצויה, כלומר המרחב בו תשב הספה. יש לקחת בחשבון מרחב פתיחה במקרה של ספות עם מגירה או ספות הנפתחות, וכמו כן את מיקום הרהיטים ביחס לספה. בד בבד יש לזכור כי במידה ורוכשים ספה מורכבת, יש לקחת בחשבון את רוחב הדלת.

סוגי ספות שונים:

  1. כורסת היחיד – כורסא זו היא הבחירה האידיאלית לחובבי הקריאה או הצפייה בטלוויזיה, כורסא המומת לאדם אחד. כיום השוק מציע כורסאות יחיד מתקדמות, כמו כורסת יחיד נפתחת דוגמת מונקו, המאפשרות שינויים פשוטים בפוזיציה של המשענת והרגליים, והתאמה מושלמת למבנה הגוף שלכם שנלמד ע"י החומרים החכמים בכריות הספה.
  2. ספה נפתחת – ספות אידיאליות לחדרי אירוח או לחדרי ילדים, ספות אלו מאפשרות שימוש כפול כמרחב ישיבה וכמרחב שינה ואירוח. ספה נפתחת מדגם פנמה היא דוגמא מעולה לספה מסוג זה, שניתנת לפתיחה וסגירה מהירה ובקלות, עם מנגנון חכם ומתקדם, ומזרן נוח במיוחד, לישיבה ולשכיבה כאחד.
  3. ספה מודולארית – אופנות באות וחולפות, וחלקן חוזרות לסיבוב נוסף. האופנה המודולארית חזרה, והביאה עימה את היתרונות של הטכנולוגיה המודרנית והחומרים החזקים והגמישים. ספות אלו מאפשרות לכם משחק ושינוי מתמיד, שכן הן קלות למדי, אך חזקות מאוד, והן מתאימות למי שמחפש רענון קבוע או צורך בהתאמה של ספות לעיצוב משתנה, כמו בעיצוב לאירועים.

בחירה בספה הנכונה בשבילכם

המגוון הרחב של ספות, כמו בכל תחום אחר, מביא עימו יתרון ברור, אך גם חיסרון שלעיתים נשאר סמוי מן העין, לפחות עד לרגע ההתלבטות. הבחירה בספה הנכונה כאשר כל כך הרבה דגמים יכולים להיות מתאימים יכולה להיות מאתגרת, ועם מספר קריטריונים כה רב, היא יכולה להיות בחירה ממש קשה.

הדרך הנבונה לבחור את הספה היא מתוך הסתכלות לטווח הארוך והבנה כי ספות חזקות יודעות להחזיק מעמד לאורך שנים רבות, כולל לאורך חיים שלנים. ולאפשר לכם ליהנות מקנייה חד-פעמית וחיסכון אדיר לאורך זמן.

התפשרות על חומרים בשלד או על איכות הציפוי לטובת מחיר מוזל עלולה לעלות לכם ביוקר בעתיד הקרוב, שכן חידוש הריפוד הוא תהליך יקר, ושלד ספה הוא דבר קשה לתיקון. הבחירה נכונה אם כך תאפשר לכם לבחור בספה מהחומרים הטובים ביותר, מרמת השלד ועד לשכבת הריפוד והכריות, בשביל שתחזרו הביתה עם המוצר האידיאלי בשבילכם.