התאמת הוילון לספה הנפתחת בחדר הילדים

מעוניינים "לצבוע" את חדרו של הילד בגוונים נעימים ורכים? רוצים ליצור פינה נינוחה בהתאמה לריהוט? לעיתים כל מה שנדרש הוא התאמה של וילון לחדר הילדים שיחבר את עיצוב האלמנטים המרכזיים בחדר כגון הספה הנפתחת, הארון ושולחן הכתיבה.

המקום לטיפים ומידע בתחום ההתאמות והנקודות המשלימות השונות נמצא ממש כאן לפניכם.

אנו יודעים שמדובר בנושא טעון במיוחד בתחום העיצוב. אתם מוצאים ספה נפתחת בעלת עיצוב משגע אבל שולחן הכתיבה אינו מתכתב איתה ברמה החזותית, ואחרי שמצאתם את ההשלמה של הצמד הזה, גוף התאורה אינו משתלב עם הריהוט והטקסטיל בפינות השונות של החדר יוצר גם הוא דיון משל עצמו.

אנחנו כאן גדי לעזור לכם ליצור מעטפת מושלמת , אשר באמצעותו, השילוב הזה יהיה קל הרבה יותר – הוילון והספה הנפתחת ייצרו הרמוניה שתקל על שילוב הפרטים הנוספים או הקיימים בחדר.

יצירת אווירה אוורירית בחדרו של הילד

מעוניינים לספק לילדכם אווירה קלילה, אוורירית ונעימה? תוכלו לעשות זאת על ידי בחירת וילון בעל חזות מלטפת וניטראלית בגוונים שמנתיים וטקסטיל מבד טול עדין עם אפשרות לתוספת וילון אטום להענקת אלמנט הצללה אפקטיבי יותר לחדר. פתרון ההצללה אינו דורש השקעה ברמה העיצובי, את הפתרון הזה מעניק הטול הרומנטי והנעים – פתרון זה מתאים בעיקר לספות נפתחות בעלות מראה עמוק וגוונים עשירים במיוחד אשר תוך שילוב של וילון דומה יכבידו על העיצוב הכללי של החדר.

האם הוילון חייב להיות בגוון של הספה הנפתחת?

לא. אבל רצוי שיהיה בסגנון שמזכיר את הספה מבחינת המרקמים והסגנונות. דווקא אותה קונטרה מבחינת הגוונים עשויה לתת גוון נעים וייחודי יותר לעיצוב החדר. גוונים אדומים או גוונים בצבע בורדו לספא יתאימו במיוחד לגוונים אפורים או כסופים באיזור הוילונות ואילו לספות בעלות אותו גוון אפרפר נתאים דווקא גוונים ירקרקים בעלי שקיפות כדי לא ליצור עיצוב כבד וחשוך, משהו שבהחלט תרצו למנוע בחרי ילדים ונוער.

יוצרים משחק צבעים – וילונות במרקם פרפר המשי

אחד העיצובים היותר מרגשים, אשר משתלבים באופן פלאי עם ספות נפתחות וספות נפתחות לחדרי נוער, הוא עיצוב וילונות במרקם משיי יוקרתי. הוילונות הללו הם בין הוילונות היותר איכותיים ומשובחים הקיימים היום, וניתנים להתאמה לכל סגנונות הספות והספות הנפתחות, במיוחד לאלה מכם אשר מעוניינים בחזות צעירה, עכשווית, רעננה ורומנטית.

את הסגנון הזה ניתן למצוא בגוונים וצבעים שונים בצבעי המט וצבעי המט המבריק. אחד הפרטים הייחודיים בבד הזה, מעבר ליכולת ההתאמה המושלמת שלו לכל סגנונות הספות הנפתחות הוא אלמנט "המנסרה", סגנון זה יוצר מראה מדהים בעת פתיחת החלון ביום שמשי, כאשר השמש חודרת מבעד לוילון ויוצרת השתקפויות של צבעים שונים המושכים ומהפנטים את העין.