חדרי שינה מעוצבים

להתעורר ולהרגיש בחלום, ללכת לישון ולהירדם מיד, לחוות רומנטיקה כאילו אתם נכנסים למיטת שושנים בסרטי האהבה הגדולים.. נשמע טוב? חדרי שינה מעוצבים מהווים את התפאורה המתאימה לרצונותיכם הכמוסים ביותר ולכן הם הבסיס הטוב ביותר להגשמתם.

הכל מתחיל בריהוט

לא ניתן לרכוש ריהוט חדר שינה סטנדרטי ולצפות כי חדר השינה יהפוך למלכותי. יש להשקיע מחשבה בבחירת הריהוט המתאים אשר נועד מלכתחילה להכנת חדרי שינה מעוצבים. מספר האפשרויות רב וניתן לבצע זאת בהתאמה אישית תוך התקשרות עם הספק המתאים. מיטות, שידות, ארגזי מצעים, ארונות בגדים, "כוורות", מראות ועד לרמת ארונות חדר הרחצה ביחידת ההורים כל אלו מגיעים במגוון רחב של סגנונות. חדרי שינה מעוצבים יכולים להיות גשמיים ומסיביים בסגנון הכפרי או בעלי קווים מגוהצים, דקים ומינימליסטיים בסגנון המודרני. ניתן "להעתיק" סגנונות קלאסיים ידועים כגון חדרי שינה מעוצבים בסגנון פרובאנס, ריהוט אנגלי ועוד. מומלץ ביותר לבחור בריהוט עץ מלא שכן מדובר בסוג חומר אשר אינו רגיש לרטיבות ומחזיק מעמד לאורך שנים רבות כחדש.

חדרי שינה מעוצבים – חשיבות הצבעים

חדרי שינה מעוצבים מהווים יחידה שלמה של אווירה אשר אותה קובעים מראש. אחד האלמנטים הקריטיים ביותר לקביעת האווירה בחדרים בכלל ובחדרי השינה בפרט הוא השימוש בצבעים והשילובים ביניהם. ניתן לבחור בין צבעים קיציים בהירים לחורפיים כהים יותר, עבור חדרים קטנים ניתן לבחור בצבעים מנוגדים בקירות נגדיים על מנת להגדיל את תחושת החלל בחדר, קיימת האפשרות לבצע צביעה אומנותית על הקירות ולהשתמש בגופי תאורה ייעודיים למטרות שונות בחדר השינה, להארה מלאה, לקריאת ספר טוב בלילה ועוד.

חיפויים ווילונות

על מנת להשלים את האווירה, יש לבחור בחיפויים ווילונות ולקבל חדרי שינה מעוצבים ומפתים. חיפוי הרצפה היעיל ביותר הוא הפרקט אשר יכול להיות עשוי מעץ מלא או מחומר סינטטי כגון פרקט הלמינציה. חשוב מאוד לבצע התאמת צבעים בין צבע הפרקט לצבעי הריהוט והקירות. ולבסוף, בחרו את הווילון המתאים ביותר עבורכם, רומי, וינאי, גלילה או "לולאות". הכל אפשרי ובר ביצוע ויש להתחשב לא רק בצבעים אלא גם באפשרויות ההחשכה ונוחות השימוש וכך לחיות כמו מלכים בחדר השינה.