טיפים לבחירת מזרונים אורטופדיים

היום אין כבר בכלל ספק, שמזרונים אורטופדיים הם המזרונים הטובים ביותר לבריאות הגב. אבל – יש הרבה מאוד מזרנים כאלה בשוק, וכשיש הרבה אפשרויות – זה תמיד מבלבל ועלול לגרום לבחירה לא נכונה. על מנת למזער את הסיכוי שזה יקרה, אספנו עבורכם מספר טיפים לבחירת מזרונים אורטופדיים, שיסייעו לכם לעשות את הבחירה הנכונה עבורכם.

  • מה שנוח לאחר לא בהכרח נוח לכם – גם אם קיבלתם המלצה מהחבר הכי טוב שלכם על מזרון אורטופדי מדהים, ששינה לאותו אדם את העולם ותרם מאוד לשיפור איכות השינה שלו, לא בטוח שהוא יהיה נוח גם לכם. לכן, מאוד לא כדאי להזמין את אותו מזרון מומלץ בלי לנסות לשכב עליו קודם, על מנת שלא ייגרם לכם מפח נפש במקרה הטוב, וריב עם החבר במקרה הפחות טוב.

 

  • נסו ו(תראו אם) תיהנו – בהמשך לטיפ הקודם, חשוב לזכור, שמזרן אורטופדי רוכשים רק אחרי שמנסים אותו בעצמכם. היום, בכל חנות שמוכרת מזרנים, מוכרים הגונים יזמינו אתכם לשכב על המזרנים השונים, כדי להרגיש אותם בעצמכם ולראות אם הם מספקים לכם תמיכה מספקת לכל חלקי הגוף ובעיקר לגב, וכמובן – נוחות מרבית, כי בלעדיה שום מזרון לא יהיה שווה את המחיר. רכשו רק את המזרן שבאמת היה לכם נוח לשכב עליו, ושמספק לכם את התמיכה המרבית לגב.

 

  • חשיבותם של היצרן ושל החברה המשווקת – כשרוכשים מזרונים אורטופדיים מומלץ לרכוש כאלה שיוצרו על ידי חברה מוכרת, שכן החברות המוכרות מייצרות בדרך כלל מזרונים איכותיים שמספקים את התמיכה הרצויה לגוף. בנוסף, חשוב לרכוש את המזרון מחברה משווקת שאפשר לסמוך עליה, על מנת שאם תהיה איזו בעיה עם המזרון – יהיה לכם אל מי לפנות. כמובן שחשוב לרכוש רק מזרן שמגיע עם אחריות מלאה, שמבטיחה לכם טיפול בכל בעיה.

 

  • המחיר הוא חשוב, אבל הוא לא הכול – כסף הוא לא הכול בחיים, אמרו פעם, וצדקו. כסף הוא אמנם חשוב, אבל יש דברים חשובים הרבה יותר, כמו למשל – בריאות. לכן, כשעומדים בפני רכישת מזרונים אורטופדיים, עדיף להשקיע יותר, ולקבל יותר. קחו בחשבון, שאם מצאתם מזרן נוח שנותן תמיכה לגב שלכם, יכול להיות שהוא יחסוך לכם כסף על טיפולים שתצטרכו בגלל כאבי הגב שייתכן שייגרמו לכם אם תבחרו לישון על מזרון אחר…

 

  • החיפזון מהשטן – נכון שאתם רוצים לשפר באופן מיידי את איכות השינה שלכם ולקום כבר מחר בבוקר בלי כאבי גב. אבל – כשרוכשים מזרון אורטודפי כדאי לא למהר, על מנת לעשות את הבחירה הנכונה ביותר. עשו סקר שוק, הן מבחינת מחירים והן מבחינת הנוחות, ובצעו את הרכישה רק כשאתם בטוחים שאתם עושים את העסקה הנכונה ביותר עבורכם. אחרי הכול, אם ישנתם עד עכשיו על המזרן הקיים, עוד כמה ימים לא יעשו הרבה הבדל…

אם תבחרו מזרונים אורטופדיים על פי הטיפים שצוינו לעיל ובראשם הנוחות והתמיכה שיספק לכם המזרון – אין ספק שתעשו את הבחירה הנכונה. בהצלחה!