כורסאות נפתחות למיטה

כולם אוהבים לארח אנשים ללילה או יותר – מכרים או בני משפחה, חברים של ילדים ואורחים מחו"ל. יחד עם זאת, אירוח ללילה דורש לאחסן כמות גדולה של מזרונים במקומות שונים בבית, מה שלא תמיד אפשרי ובוודאי מעיק. מאידך, בימינו ניתן לרכוש כורסאות מעוצבות ונוחות במגוון דגמים. מדובר בכורסאות שנפתחות בעת הצורך בקלות ובמהירות למיטה מרווחת ונוחה, המתאימה ליחיד ואף לזוג, ומהווה פתרון אירוח מושלם.

כורסא נפתחות לכל חדרי הבית

כאמור, השילוב של כורסא עם פתיחה למיטה מספק פתרון אידיאלי לאירוח. הכורסאות מוצעות במגוון גדול של גדלים ודגמים איכותיים, ומתאימות לכל חדר וחלל בבית. לדוגמא, ניתן להציב כורסא נפתחת בחדר הילדים או בחדר נוער, בסלון, בחדר השינה, בפינת המשחקים, בחדר העבודה או במרפסת. כמו כן, מוצעות גם כורסאות קטנות שמתאימות לחללים קטנים וצרים, או כורסאות גדולות וכפולות המשדרגות את נוחות הישיבה בסלון ונפתחות למיטה זוגית נוחה ומפנקת. יש לציין כי משפחות רבות נדרשות ליותר מכורסא אחת, מאחר שהן נוהגות לארח כמות גדולה של אנשים. במקרים אלו כורסאות נפתחות מהוות פתרון אידיאלי בהיותן פריט ריהוט לא יקר, שניתן בקלות לשלבו בחללים שונים בבית.

תוספת מחמיאה ויפה לסלון

כורסא נפתחת אינה רק אמצעי פרקטי אלא גם פריט ריהוט עיצובי ועכשווי. בימינו עיצוב הסלון מאופיין במערכת ישיבה אחידה לצד פריט ייחודי נוסף, מה שהופך את הבחירה בכורסא נפתחת לתוספת מבורכת. מגוון סוגי כורסאות הקיים בשוק מאפשר למצוא כורסא ניגודית או משלימה למערכת הסלון הקיימת, וכך להוסיף לה עניין וייחודיות.

פתרון מעולה לחדר השינה והעבודה

כורסא נפתחת בחדר העבודה מהווה פתרון מצוין לא רק לאורחים, אלא גם משדרגת את החדר בו היא מוצבת בספקה עוד פינת הסבה נוחה. בין אם אתם רוצים להתרווח בישיבה מול שולחן עבודה או לשבת ולקרוא בלילה ליד המיטה, כורסא נפתחת אורטופדית רכה ונעימה בוודאי תענה לצרכיכם.

כורסא נפתחת לחדר הילדים

כורסא נפתחת היא פריט ריהוט לא יקר המשתלב באופן נפלא גם בחדרי ילדים. הכורסא מספקת פינת ישיבה נוחה ונעימה, לצד מיטה נפתחת המשמשת כאשר חברים של הילד או בני דודיו באים להתארח ללילה. לצורך מטרה זו ניתן למצוא מגוון כורסאות צבעוניות בעיצובים צעירים, המתאימות לבנים, בנות ובני נוער. חשוב לציין כי כורסאות נפתחות רבות הינן אורטופדיות, ולכן בריאות ומומלצות לשימוש יומיומי של ילדים.

קלות השימוש בכורסאות נפתחות

כורסאות נפתחות מוצעות בימינו ברמת עיצוב גבוהה ביותר, ועם טכנולוגיות מתקדמות לפתיחה לכדי מיטה. טכנולוגיות אלו מאפשרות לכל אחד וגם לילדים לפתוח ולסגור את הכורסא למיטה בקלות, בפשטות ובמהירות. יש להדגיש כי הפעולות מבוצעות בעזרת מערכת קפיצים חזקה, בטוחה ומתקדמת, אשר הופכת את שינוי הכורסא למיטה וחזרתה למצבה המקורי לקלה במיוחד.