כורסאות נפתחות לכל בית

דגם מלודי 80 ודגם מונקו של חברת דורמיר מציגים בדי ריפוד מודרניים בעלי מראה יוקרתי ומהודר. שתי הכורסאות משתלבות נהדר בסלון, בחדרי שינה, בחדרי ילדים ובחדרי אירוח. כורסאות נפתחות הן מתנה נהדרת בעבור הורים צעירים, הכורסא תשמש להקראת סיפור לילה טוב או הנקה, בימים בהם הילד חולה וההורים מבקשים לישון לצדו כל שיש לעשות הוא לפתוח את הכורסא ולגלות מיטה רכה ונוחה לשינה.

כורסאות נפתחות שימושיות

ברכישת רהיט יפה ושימושי כמו כורסא נפתחת חשוב להתייחס לשלושה פרמטרים : עיצוב, גודל ונוחות. המבוגרים זוכרים בוודאי את הכורסאות הנפתחות החומות והמכוערות שאפשר היה למצוא בכל בית בשנות ה-80 וה-90. חברת דורמיר מבטיחה כי לא תתבקשו להתפשר, הדגמים החדשים של החברה משלבים עיצוב מודרני עם נוחות שימוש.

פרט לעיצוב חשוב יהיה לבחון גם את גודל הכורסא. כדאי למדוד את רוחב הכורסא וגודלה כאשר היא סגורה וגם פתוחה. ישנן כורסאות נפתחות שזקוקות למרחב בכדי להיפתח, אם מדובר בחדרים גדולים תוכלו לבחור בכל כורסא אך אם מדובר בחדרים קטנים תתבקשו להיצמד למידות מדויקות ולבחור בהתאם. במקרים בהם הכורסא מוצבת דרך קבע בחדר קטן אפשר יהיה להזיזה לחדר גדול יותר בכדי לפתוח אותה.

נוחות הישיבה והשימוש היא פרמטר חשוב בכל רכישה של רהיט חדש לבית. ברכישת כורסאות נפתחות יש לבחון את נוחות הישיבה, נוחות השינה ונוחות השימוש. חברת דורמיר מקפידה לשלב בכל הכורסאות והספות מנגנונים נוחים לשימוש, הכורסאות הופכות למיטות נוחות בתוך כמה רגעים. המנגנונים מורכבים שמכילים חלקים חדים ומתכת  כבר חלפו מהעולם, בתקופה בה אפשר למצוא כורסאות נפתחות נוחות ופשוטות לשימוש אין כל סיבה לבחור את הכורסאות המסורבלות.