כורסא נפתחת

הנכדים באים לשבת? מגיעים אורחים מחו"ל? הדודים מאילת נשארים לישון אחרי הסדר? אם כך, אתם בוודאי נדרשים לפתרונות אירוח בבית, ולמען מטרה זו קיימות בשוק כורסאות נפתחות לכדי מיטה. מדובר בכורסאות מעוצבות, נוחות ואף אורטופדיות המתאימות לכל חדר בבית, בין אם מדובר בחדר טלוויזיה, חדר השינה או חדרי הילדים. אלו הם פריטי ריהוט מתקדמים שעד לרגע פתיחתם אף אחד לא יכול לנחש שהם משמשים גם כמיטה, וזאת בקשת רחבה של דגמים ועיצובים.

מאפייניה של כורסא נפתחת

כורסא נפתחת מוצעת בשוק במגוון דגמים, סגנונות, הדפסים וצבעים. הכורסאות מגיעות עם ריפוד   מבד או עור בגדלים שונים, החל מכורסא קומפקטית המתאימה לחללים קטנים ועד לכורסא גדולה ומרווחת. על דגמי הכורסאות נמנים דגמים עם או בלי משענות ידיים, עם אפשרות למשענות גב מתכוונות, עם דום נשלף לרגליים, ארגז מצעים, ובחלקם אף ניתן להזמין כריות תואמות. חשוב לציין כי כורסאות נפתחות איכותיות מיוצרות בימינו בסטנדרטים גבוהים ביותר, תוך עמידה בתקני איכות ובטיחות בינלאומיים. הכורסאות האיכותיות עשויות מחומרי גלם משובחים ועמידים, ומתוכננות לפי תקני הנדסת האנוש המתקדמים ביותר. על כן, הכורסאות נפתחות בקלות לכדי מיטת יחיד או מיטה זוגית בעלת מזרון קפיצי ואורטופדי במצב שכיבה מלא, כשבחלקן קיימת אפשרות להרמת החלק העליון כך שניתן לקרוא או לצפות בטלוויזיה בנוחות. יש לציין כי בחלק מהכורסאות אפשר להוסיף מנגנון חשמלי לפתיחת וסגירת הכורסא למיטה, ללא כל מאמץ.

כורסא נפתחת מותאמת לסגנון הבית

המבחר העשיר של כורסאות נפתחות מאפשר לכל אחד למצוא את הכורסא המתאימה לטעמו ולסגנון העיצוב של ביתו. כך לדוגמא, ניתן למצוא בשוק כורסאות נפתחות בעיצוב מודרני בעלות קווים פשוטים ונקיים, עם ריפוד עור בגווני לבן, שמנת או אפור. מנגד, ניתן למצוא כורסא בעיצוב כפרי עם רגליים מעץ ומשענות לידיים, וריפוד בד עם הדפסי פרחים. הכורסאות מוצעות בשלל גדלים, ריפודים  וגוונים, כך שניתן להגיע להשלמה מלאה בין הכורסא לחלל בו היא ניצבת.

התאמה לצרכי המשתמש

מעבר להתאמת הכורסא הנפתחת לעיצוב הבית, מבחר הכורסאות מאפשר גם להתאימה למאפייני וצרכי המשתמש. לדוגמא, כורסא מותאמת עבור ילדים, כורסא המסוגלת לשאת משקל של אדם בוגר, וכורסאות שנפתחות בנוחות לישיבה וקימה עבור קשישים. כפועל יוצא מכך, מידת ההתאמה למשתמש מהווה קריטריון בסיסי בעת בחירת כורסא נפתחת לבית.

לא מה שחשבתם

בעבר הרחוק, כורסא נפתחת הייתה מוצר בלתי אסטטי, מגושם ולא נוח, אך העיצובים כיום רחוקים מאוד מימים עברו. הכורסאות הנפתחות בימינו מוצעות בקשת רחבה של מחירים ובדגמים מרהיבים ונוחים, החל בספות ילדים קטנות וזולות ועד לכורסאות הסבה יוקרתיות, משוכללות ומרשימות לסלון. לכן, אין כל בעיה לפתור את אתגר האירוח בבית, ואין ספק שגם אתם תוכלו למצוא דגמי כורסא נפתחת המתאימים לצרכיכם, לטעמכם ולכיסכם.