כיצד לבחור רהיטים לגינה ופינות ישיבה לחצר

מה כדאי לדעת לפני שבוחרים רהיטים לגינה. שלב אחרי שלב בחיפוש הרהיטים המתאימים ביותר בדרך לישיבה נינוחה בגינה.

רכישת רהיטים לגינה אינה דבר פשוט, אם כי רבים נוטים לחשוב כי בעידן האינטרנט זה קל ופשוט להיכנס לאתרים ולבחור רהיטים המוצעים למכירה. כמה טלפונים לאנשים, התרשמות באתר וזהו- הרהיטים מוכנים. אז… זהו שלא… במציאות של היום בה כל אחד מציג את עצמו כמומחה בתחום ומחלק שלל עצות, ישנם מספר פרמטרים שיש להביא בחשבון בעת הבחירה.

איכות

חשוב לזכור כי אין לרכוש רהיטים יוקרתיים לגינה במצבי לחץ. היום ישנן כל כך הרבה חנויות המציעות לרכוש רהיטים לגן, ולכן לא כדאי לעצור בחנות הראשונה אלא להמשיך ולבדוק חנויות נוספות. במידה ואתם שרויים בלחץ  מסיבה מסוימת, כדאי לקחת דף ועט ולהקדיש מספר רגעים לבדיקת האיכות של הרהיטים – לבחון מאילו חומרים עשויים הרהיטים. זכרו! קבלת החלטות שגויה עשויה לעלות לכם ביוקר ואף לפגוע לא רק בכיס אלא גם בתחושת ההנאה האישית שלכם ממראה גינה יפה במיוחד.

עמידות לאורך שנים

לאחר שבחרתם ברהיטים איכותיים, הפרמטר הבא הוא רהיטים המחזיקים מעמד לאורך תקופה ארוכה. נכון הגינה היא מקום שנעים לשבת בו בשעות אחר הצהריים, אבל על מנת להמשיך ולשבת שם ולא באופן חד פעמי יש לבחור רהיטים בעלי עמידות לאורך שנים. בתחילה יש להתייחס למזג האוויר.

כידוע, האקלים בארץ מאפשר לשבת בגינה גם בימי החורף.עבור אנשים הנהנים לשבת בגינה האקלים בישראל נחשב לידידותי למדי,כה המאפשר ישיבה בחוץ גם בימים הקרים ביותר של חודש ינואר.

ככל שגוברת המודעות לישיבה בגינה, כך יש צורך להביא בחשבון גם את מזג האוויר על מנת שלא נמצא את עצמנו יושבים בגינה רטובים מהגשם. ריהוט העשוי מאלומיניום נחשבים לעמידים במיוחד- הם אינם מחלידים ונחשבים לקלים במיוחד.

יוקרה

חלק בלתי נפרד מרכישה של ריהוט גן זה לתת לאורחים הרגשת יוקרה – הרגשה שהם מיוחדים והאירוח נעשה מתוך מחשבה עליהם.

בתור מארחים אנו רוצים למשוך כמה שיותר אנשים לגינה ולשדר יוקרה. כיצד משדרים יוקרה? יש לחשוב מה יגרום לאורחים להישאר בגינה ואילו רהיטים יגרמו להם  לעזוב את הגינה ולהיכנס פנימה. ריהוט גן יוקרתי ועשיר עשוי למשוך לא מעט אנשים ולתת להם הרגשה שהם הגיעו למקום מיוחד בו יש חשיבות רבה לאסתטיקה.

רמת נוחות גבוהה

ישנה בדיחה המתארת את מצבה של הפולנייה אחרי אירוח: אני כבר אנוח בקבר. אמנם תרבות האירוח התפתחה בשנים האחרונות, אבל אין צורך להפוך את העניין למשימה קשה במיוחד. לפיכך, בעת בחירה של רהיטים יש חשיבות רבה לבחור רהיטים נוחים המאפשרים ישיבה נינוחה. אחרי הכל, לצד הרושם הראשוני חשוב גם להרגיש בנוח ולאפשר לאורחים  לשבת על רהיטים שיגרמו להם גם לנוע בנינוחות.