להיות מוכנים לאורחים בלתי צפויים

אירוח ביתי הוא אחד הנושאים היותר מאתגרים בין האירועים והבלת"מים השונים במהלך החיים. כאשר אנחנו נלחצים מתופעות ותקריות לא צפויות כתוצאה מהקושי להיערך אליהן מהרגע להרגע. הדרך הטובה ביותר להביא ליעילות באירוח הכולל לינה היא להתכונן אליו מבעוד מועד עוד לפני שנראים אורחים באופק.

אחד הנושאים החשובים ביותר בניהול משק בית הוא ביכולת להיות מוכנים תמיד לכל מצב, בין אם אנו מארחים ובין אם לא. קיימות שיטות ופתרונות שונים שבכוחם להקל על מקרים כאלה ואחרים באופן שאינו דורש מאמץ או ביקור ודפיקות על דלתות השכנים בחיפוש נואש אחר פתרונות לינה והתאכסנות שנחתה עליכם באופן בלתי צפוי.

אין חדר אורחים? יש פתרון!

לא לכולנו יש חדר פנוי לאורחים זה ידוע. אבל כדאי מאוד להיערך מבעוד מועד לכל צורך שלא יבוא. הדרך הטובה ביותר היא מזרנים ושמיכות פוך או שמיכות רכות. המצאות שמיכות רבות ושמיכות רכות בבית תאפשר לכם לאלתר אפשרויות ופתרונות לינה באופן פרקטי ונעים יותר מאשר לרוץ אל השכנים ולחפש מזרנים ואופציות נוחות הרבה פחות.

כיצד נמנעים מלהפוך את הבית למחסן

זה קורה לא אחת שהבית הופך לסוג של מחסן או בית עבוט לאחר שהאורחים עוזבים או אחרי שאנחנו צוברים מלאי של שמיכות ומזרנים. תוכלו להיעזר במוצרים כמו שקיות וואקום או שקי וואקום,במיטות מים או מזרנים מתקפלים, וכמובן, בספות נפתחות, מזרנים המתנפחים באמצעות משאבה וכיוצא באלה. פריטים שניתן לקפל ואף להפוך למצומקים וכאלה התופסים מינימום מקום בבית ואפילו בארון. שקיות וואקום ושקי וואקום יאפשרו לכם לאחסן את כלל הפריטים הללו מבלי שתרגישו בהם כלל.

אפשרות נוספת היא לרכוש ארגז מצעים כולל מזרון איכותי וארגז אחסון, כך תוכלו להפוך את פתרונות האירוח לחלק מעיצוב הבית ולהימנע מהמראה "המחסני".

אחסון מצעים וכלי מיטה לאורחים – הדרך הטובה והמרשימה לארח

השתדלו להפריד בין כלי המיטה של בני המשפחה לאלה של האורחים. זה יפתור לכם הרבה מאוד התעסקות, בלאגן, אי נעימות ויצור רושם ותחושה של אסתטיות ואירוח נעים יותר כלפי האורחים ותחושה נעימה יותר של בני הבית. אחסון וייעוד כלי מיטה וכלי אירוח במקום אחד ספציפי יהפכו את הביקורים הבלתי צפויים למעמסה הרבה פחות כבדה.

מזרנים ופופים מעוצבים – הדרך האפנתית לקבלת פנים

מזרנים, פופים, פופים גדולים וגמישים הופכים את העיצוב הבית למעניין וצעיר יותר ואת אפשרויות האירוח לייחודיות ומיידיות יותר בצורה בה לא יהיה לכם כל צורך לשנות את מבנה הבית ולהפוך את הבית לאזור שינה מאורגן. פתרונות כמו פופים ומזרנים מעוצבים יתנו מענה יומיומי ומענה לצורכי אירוח בלתי צפוי.