מיטות נוער

בעת בחירת המיטה המתאימה ביותר לילדים שלכם עליכם להתחשב במספר פרמטרים, והם: איכות המזרון, חומרי הגלם מהם עשוי בסיס המיטה, אפשרות לתוספת של מיטת אירוח או למגירת אחסון, נוחות השינה והפונקציונליות של מבנה המיטה והעיצוב כמובן.
בחנויות איכות בהם מבחר רהיטים גדול תוכלו למצוא כמה וכמה דגמים שונים של מיטות נוער ומיטות ילדים, נציגי המכירות במקום יוכלו להעניק לכם הסבר מפורט על יתרונותיה וחסרונותיה של כל אחת מן המיטות. נציגי המכירות יעשו הכל על מנת למכור לכם את המוצר הטוב ביותר אך גם המועדף עליהם לכן זכרו שבסופו של דבר על המיטה לשמש את ילדיכם כמה וכמה שנים בצור אופטימאלית, כך שעם כל הכבוד לשירותם הטוב הבחירה הסופית היא שלכם בלבד, על פי שיקול דעתכם וטעמכם האישי.

נוחות ובטיחות

כאמור אחד הפרמטרים החשובים היא הבטיחות. מיטות נוער ומיטות ילדים שאינן מעוצבות בהתאם לצרכי הגיל של הילד אינן עונות על הדרישה הבסיסית, לא לנוחות ובוודאי שלא לבטיחות. בדקו שגובה המיטה מתאים לגיל הילד, שהרוחב שלה מאפשר נוחות מקסימלית וכי יש מרווח נעים לשינת לילה.
כמו כן בדקו האם המיטה עשויה מחומרים חקים ויציבים (עץ מלא, ברזול מתאים וכיוצ"ב) והאם היא מעוגנת באמצעות מגן מיטה שניתן להסיר עם הזמן.

פתרונות אחסון ואירוח

מיטות נוער רבות מעוצבות מראש במידות גדולות יותר המאפשרות אירוח, לחלקן אף מיטה נשלפת תחתונה שעליה ניתן לארח בקלות. מי שזקוק למקומות אחסון נוספים בחדר הילדים יכול מראש לבחור במיטה בעלת מגירה נשלפת המאפשרת אחסון של חפצים רבים או מצעים למשל.

עיצוב ופינוק במיטות הנוער

מיטות נוער מגיעות במגוון דגמים, מיטות ספפה, בעלות שני מפלסים או מיטה וחצי החביבה מאד על רוב בני הנוער. המיטות מעוצבות ומרשימות, הבדים החיצוניים צבעוניים (חלקים או מקושקשים) וניתנים להחלפה במידת הצורך.
חלק ממיטות הנוער אף מצוייד במנגנון הרמה חשמלי של חלקה העליון של המיטה. מנגנון זה המופעל על ידי שלט מאפשר צפייה בטלוויזיה בזמן השכיבה במיטה, או במקרה הטוב, הכנת שיעורי בית בנוחות מירבית.