מעצבים ומרהטים מחדש את חדר השינה

עיצוב חדר שינה – כזוג צעיר עם ילדים קשה לנו לעתים לפרגן לעצמנו ונדמה שאת רוב התקציב שלנו, גם את תקציב המותרות אנחנו בוחרים להשקיע בילדים שלנו. גם כאשר מדובר בתקציב מותרות שיש לנו ואיתו בחרנו לשדרג ולעצב מחדש את הבית שלנו, נבחר המון פעמים קודם בחדרי הילדים שלנו ורק אחר כך בחדר השינה שלנו. האמת היא שגם לנו כהורים מגיע להתפנק, להשתדרג ולהתחדש ואם ישנו מקום שהכי כייף לעשות זאת הוא בחדר השינה שלנו. המקום שבו אנחנו פותחים את היום וסגורים אותו הוא חדר השינה שלנו ועל כן הוא בעל חשיבות גדולה והגיע הזמן שנפנק גם את עצמנו ונעצב אותו מחדש.

עיצוב חדר שינה – הדרך ללילה טוב באמת

אם יש משהו שאנחנו לא מסוגלים ולא מוכנים להתפשר עליו הוא השינה שלנו. מעבר לכך ששינה טובה היא מפנקת ומנחמת, יותר ויותר מחקרים מראים כי שינה טובה ועמוקה הינה הכרחית לבריאות ואצל ילדים היא אפילו חיונית להתפתחות ולגדילה. על מנת להבטיח שינה עמוקה ומפנקת, כזו כמו שרואים בסרטים, עלינו לבסס את התנאים לקיומה של שינה כזו, שמתחילה כמובן בקיומה של מיטה זוגית גדולה ומפנקת. בעת שנאבזר את חדר השינה שלנו במיטה מאסיבית, גדולה ורחבה עם מזרן איכותי שמהונדס בצורה כזו אשר תעניק נוחות לשני הצדדים, הרי שאנחנו בדרך לשינת הישרים שלנו.

עיצוב חדר שינה – פתרונות אחסון המשדרגים את הנראות

אחרי שמצאנו את הדרך להבטיח לעצמנו לילה טוב עם מיטה זוגית טובה וחדשה, הגיע כעת הרגע להבטיח לעצמנו בוקר טוב. כאשר החלטנו לעצב מחדש את חדר השינה ולהשקיע בריהוט חדש במקום הפרטי שלנו, ננסה לחשוב מה היינו רוצים, מה יש לנו כרגע ואנחנו לא צריכים ומה היה הופך את החיים שלנו לקלים יותר במרחב שלנו. המון זוגות, נשים וגברים כאחד, מוצאים עצמם מלינים על כך שאין להם מספיק מקום לאחסן את הבגדים שלהם ואת הנעליים שלהם. אם כך, רכשו לעצמכם מתקן לאחסון נעליים, כזה שיהיה לכם משותף או לכל אחד לחוד. מתקן שכזה אינו תופס מקום ואפשר להצמיד אותו לקיר, כך שעידן הנעליים המפוזרות בחדר מגיע לקיצו.

בנוסף, במקום לדאוג לעוד ארון בגדים נוסף, תוכלו לרכוש מתקן מתנייד לתליית בגדים וכך להקל את העומס בארגון הבגדים הנוכחי שלכם. מדובר על מתלה נייד על גלגלים שאפשר לנייד בחדר ממקום למקום או להצמיד לקיר. עם הימצאותו של מתלה כזה אתם תורמים לנראות חדר השינה וליצירת מרחב מנוצל יותר.