ניקוי נכון של ספות

ניקוי נכון של ספות – ביום יום, מאוד קל ללכלך את הספה עם כל מיני כתמים. עכשיו, כאשר הספה מבד חשוב להיות מאוד זהיר בעת הניקוי, כי אם מוצרי הניקוי לא נכונים אפשר להרוס את הבד בקלות. וכך לאבד אותה לתמיד ולגרום לנו לקנות ספה חדשה.

במאמר הבא אנחנו רוצים לעזור במשימת ניקוי כורסת בד ולהראות לך את כל הטריקים שאתה צריך לבצע כדי להשיר ללא פגם ולגרום לזה להיראות כמו ביום הראשון .

כדי לשמור הספה שלך תמיד במצב מושלם , הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא שיהיה צורך לשאוב לפחות פעם בשבוע. זה ימנע מהאבק להצטבר וכך לשמור על הבד יותר.

חשוב לעבור בכל חלקי הספה, כולל הגב ומשענות. כמו כן , אם הבד של הספה הוא מאוד עדין, תשים את שואב האבק על רך ותשתמש בראש שואב מיוחד .

ניקוי נכון של ספות – כתמים עדינים

במקרה והספה מלוכלכת עם כתמים עדינים, אתה יכול לנסות לנקות אותם עם מטלית לחה ומעט מים. במקרים רבים, זה מספיק כדי לנקות כתם, הכי טוב לפעול במהירות ולנגב את הכתם ברגע שהוא נוצר.

אחד החששות הגדולים ביותר במשימת ניקוי כורסת בד מתעוררת כאשר אתה שופך משהו על זה.

במקרה כזה, מומלץ לשים על הכתם נייר מטבח סופג או ספוג כדי להסיר עודפי נוזלים. אם הכתם שומני דווקא מוצרים כמו מלח יספגו טוב יותר. אז אתה רק צריך לשפשף מעל במטלית טבולה חומרי ניקוי כמו סבון ומים וזהו.

 

אפשרות נוספת לחסל כתמים זה תרסיס יבש מיוחד, החלופה המומלצת ביותר, משום שלפעמים מים וסבון יכולים להרוס את הבד בספה. כיום, כמעט בכל הספות יש את הנוחות של לשלוף את הריפוד. בדרך זו, אתה יכול להכניס למכונת כביסה ולשטוף את הספה שלך בלי בעיה , כמו כל בגד אחר. כמו כן עדיף לבדוק אם הבד מתאים לשטיפה.

 

במקרים רבים, השיטות הביתיות לא עובדות ניתן להזמין ניקוי ספות עד הבית ולתת לאיש מקצוע לטפל בספה שלך, זה מקרים שאנחנו ממליצים כשהספה מאוד יקרה והיא שוות ערך עבורכם. ספות ישנות מאוד יוצא יותר זול לזרוק וצערנו. או לשים בחצר כדי שהחיית מחמד שלכם תנוח על זה. איש מקצוע מחזיק איתו את הידע ואת הכלים המיוחדים לעבודות האלה, ומבטיחים לך איכות בעבודה שלהם. הם גם מטפלים בהרבה לקוחות ובדרך כלל נותנים אחריות על העבודה.

זכרו לקרוא הוראות ניקוי או לקבל ייעוץ לפני לעשות את הצד הראשון.