סלונים נוחים ומעוצבים לבית

הסלון הוא מתחם האירוח של הבית, כאשר מגיעים אורחים נהוג להוביל אותם אל הסלון ולהזמין אותם לשבת בפינת הישיבה. סלונים הם פריט תדמיתי חשוב, הריהוט של הסלון משמעותי ליצירת רושם ראשוני ואירוח מוצלח. אם בחרתם סט ישיבה נוח ומרווח האורחים ירגישו בנוח ויאריכו את שהותם בביתכם. סלונים דחוסים, צפופים ולא נוחים לישיבה האורחים ימהרו לעזוב.
חברת דורמיר מציעה סלונים מעוצבים שאפשר להפוך למיטות אירוח נוחות. דורמיר משווקת כבר שנים רבות ספות וכורסאות בכל מיני גדלים ועיצובים שמתאימים לכל בית. הצוות המקצועי שמח להעניק לכל לקוח פינת ישיבה נוחה ומעוצבת, במידת הצורך אפשר יהיה לבחור בדי ריפוד מיוחדים ולהתאים את הרהיט לצורכי המשתמשים.

סלונים שלא רוצים לעזוב

פרט לאירוח משמש הסלון את בני הבית בכל יום. מערכות ישיבה גדולות ונוחות לצפייה בטלוויזיה ובילוי משפחתי מעודדות את כל בני המשפחה להתרכז יחד בסלון ולצפות יחד בטלוויזיה, לקרוא, לשוחח או לשחק במשחקי חברה. סלון מדגם הרמוני של דורמיר הוא סלון פינתי, גדול ומדהים ביופיו. הסלון הפינתי אידאלי בעבור משפחות גדולות, מומלץ בחום למשפחות עם ילדים ודירות סטודנטים. לקוחות שמעדיפים לבחור סלונים עם 2 ספות דו מושביות יוכלו גם כן למצוא דגמים מתאימים בקטלוג של דורמיר.
הקסם שברהיטים של דורמיר הוא הפשטות, הנוחות והמראה הנהדר. סלונים שמשתלבים היטב עם כל סוגי הרהיטים וסגנונות העיצוב הם נכס לשנים רבות. גם במקרים בהם הדיירים מבקשים לרענן את עיצוב החדר אין כל צורך להחליף את הספה. דגם פנמה הקלסי של דורמיר מתאים לכל סגנונות העיצוב, כל שיש לעשות הוא להוסיף מספר כריות צבעוניות או להחליף את השטיח ומיד מתקבל סלון מעוצב וחדש.

מארחים את החברים בסלון

ספה נפתחת היא הרבה יותר מעוד פינת ישיבה, סלונים שמכילים ספות נפתחות למיטות הם רהיטים שימושיים שכיף לגלות. מעת לעת כולנו מארחים חברים או בני משפחה ללינה, בעזרת ספות נפתחות נוכל להעניק להם חווית אירוח טובה יותר. על ספות רגילות לא נוח לישון, ספות נפתחות למיטות של דורמיר מציגות שילוב נדיר של עיצוב יוקרתי, נוחות ישיבה ושינה מתוקה.