ספה מפנקת זה לא מספיק

כולם רוצים שהבית שלהם יראה יוקרתי כאילו נלקח ועוצב על פי קטלוג האופנה העדכני ביותר. אחת הסיבות לכך היא העובדה שאנשים רבים רוצים כי המרחב הביתי שלהם ייתן להם תחושה של הצלחה ויוקרה, לצד חמימות ויציבות, ולשם כך דרוש עיצוב מקצועי שישווה מראה יוקרתי לבית. רבים מהאנשים שרוצים מראה שכזה, ימצאו את עצמם משקיעים מחשבה, מאמץ והון ניכר עבור הפריט המרכזי בבית שהוא הספה או מערכת הישיבה.
הספה היא בהחלט חשובה לעיצוב הבית ומהווה את מרכזו, אך על מנת לשוות לו מראה מהודר, יש להתחשב גם בפרטים הקטנים, שיתמכו ביוקרתיות של הספה ויעזרו לבית להיראות עדכני, מפנק ועכשווי. פריטים אלו כוללים את מערך התאורה בבית, פריטי ריהוט ייחודיים, פריטי נוי אמנותיים וכן מוצרי חשמל כמו מכונת קפה ביתית.
אילו פריטים משלימים אתם חייבים שיהיו בבית שלכם כדי לשוות לו מראה מנצח?

מכונת קפה ביתית

מכונת קפה היא בעלת ניחוח יוקרתי וארומה איכותית ועל כן, מכונת קפה בבית שלכם יכולה לשדרג אותו ולשוות לו את המראה והאיכות המבוקשים. מכונת הקפה תוכל לשמש את יושבי הבית ולאפשר להם ליהנות מקפה משובח וגם להרשים את האורחים שלכם, במהלך מפגשים חברתיים או משפחתיים. כמו כן, עיצוב מכונות הקפה החדשניות יכול לתרום רבות למראה המעוצב של הבית ולהעניק לו אחידות יוקרתית ועדכנית.

שולחן בר וכיסאות

שולחן בר הוא רהיט פופולארי מאוד בעולם המטבחים המודרניים וקרוי אי. האי שממוקם במרכז המטבח הופך אותו למעוצב ברמה גבוהה וגם מעניק את האפשרות למשטח עבודה נוסף ולישיבה בצוותא. אל שולחן זה נוהגים לצרף כיסאות בר גבוהים, שגם הם מוסיפים למראה האלגנטי והעכשווי. כמו כן, ישנה אפשרות למקם שולחן בר צידי, בסמוך אל מערכת הישיבה בסלון, מה שיתרום גם כן למראה הכולל של חדר האירוח.

בר מים

בר מים הוא מוצר חשמלי מבוקש ופופולארי גם כן ומאפשר ליושבי הבית ליהנות ממים מסוננים, חמים, פושרים וקרים. בר המים הוא מוצר מפנק בפני עצמו ומסמל יוקרה ולכן, יכול לתרום רבות למראה המעוצב של הבית. כמו כן, בר המים יכול להיות שימושי מאוד ומגיע במגוון צורות וצבעים לבחירה, שיכולים להתאים לכל סגנון וסטייל שקיים בבית המבוקש.

פריטי תאורה

התאורה היא אחד האלמנטים המרכזיים שמשפיעים על מראה הבית ועל הסגנון היוקרתי שלו. פריט תאורה מרכזי בסלון, שמפזר את האור בצורה נעימה ומעוצב בצורה ייחודית, יכול לשנות לחלוטין את מראה הבית, וכמובן, לתרום בצורה ניכרת למראה המעוצב.

תמונות וחפצי נוי

תמונות וחפצי נוי כמו עציצים, פסלים, מראות ועוד, תורמים לעיצוב הבית באופן ניכר ולכן מומלץ להשקיע בבחירתם. עדיף כי התמונות וחפצי הנוי יהיו תואמים לרהיטים ולסגנון הכללי של הבית ואם ברצונכם ליצור מראה יוקרתי, יש להתעדכן בהלכי הרוח של הבתים המעוצבים העכשוויים ולהבין אילו סוגים של חפצי נוי ותמונות יתאימו לסגנון שאתם מבקשים ליצור.