ספה נפתחת

בעשורים האחרונים זוכה ענף הספות הנפתחות לעדנה, וזאת בזכות מוצרים מתקדמים, איכותיים, נוחים ומשוכללים. למעשה, בימינו מדובר במוצר שהדמיון בינו לבין ספות נפתחות מהעבר הינו קלוש ביותר, וכל אחד יכול להתרשם ממבחר מרשים של ספות יפות, אופנתיות ונוחות הנפתחות בעת הצורך למיטה אורטופדית ליחיד או לזוג. והחשוב מכל, רכישתן של ספות אלו מספקת פתרון אירוח פרקטי ומפנק, בסטנדרטים שטרם הכרתם.

למה כדאי לרכוש ספה נפתחת

ספה נפתחת למיטה מהווה פריט ריהוט שימושי בכל בית בזכות קשת רחבה של יתרונות:

  • פתרון אירוח מושלם – מגוון פתרונות להלנת האורחים מבלי שתידרשו לאלתר מזרנים, לישון בשקי שינה או לוותר על המיטה שלכם.
  • חיסכון במקום – אידיאלי לבתים או חללים קטנים ודחוסים שאין בהם מקום להציב מיטה או לאחסן מזרנים, כמו דירת סטודנט או חדר ילדים. כלומר, הספה משמשת ביום לישיבה ובלילה כמיטה לכל דבר.
  • נוחות מרבית – ספות נפתחות מוצעות בימינו כרהיט אורטופדי, נוח ונעים לישיבה ולשינה.
  • מגוון דגמים, עיצובים וגדלים המאפשר לכל אחד למצוא את הספה שמתאימה לטעמו ולצרכיו.

הקץ לאלתורים

כמעט כל אחד מזמין מעת לעת אורחים ללינה בביתו, בין אם מדובר בחברים של הילדים, אורחים מחו"ל או בני משפחה שגרים בקצה השני של הארץ. במצבים אלו מתחיל מרוץ אלתורים בלתי נדלה שבסיומו ביתכם ניראה יותר כמו אתר קמפינג מאשר בית מגורים. האלתורים כוללים בין היתר הנדסה מחודשת של מיטות דיירי הבית והנעת בעליהם ממקום למקום, פריסת מזרונים בכל שטח פנוי, ניפוח מזרנים מתנפחים, והוצאת מלאי שקי השינה של הבית. כל מאמצים הללו המשבשים את שגרת החיים וההנאה מן האירוח עצמו, במיוחד כאשר מדובר באורחים ליותר מלילה אחד. את הבעיה ניתן לפתור באופן פשוט וקל – ספה נפתחת.

מגוון סוגים ודגמים של ספות נפתחות

הספות הנפתחות של ימינו נראות כספה איכותית לכל דבר, ללא רמז להיותה ספה הנפתחת למיטה. בשוק המקומי קיים מגוון גדול של עיצובי ודגמי ספות נפתחות, כולל דגמים אורטופדיים, החל בסגנון קלאסי, דרך סגנון כפרי ועד לספות עכשוויות ומודרניות. כמו כן, הספות מוצעות בקשת רחבה של גדלים, החל ממערכת סלון שלמה, דרך ספה תלת או דו מושבית, ועד לספת יחיד.

ספה שהופכת למיטה נוחה ומפנקת

בעבר היו הספות נפתחות לכדי מיטת מזרן קשה ולא נוחה לשינה. ואולם, כיום המצב שונה לחלוטין מאחר שספות נפתחות נפרסות לכדי מיטת קפיצים אורטופדית ומפנקת. למעשה, מדובר במיטה איכותית לכל דבר העשויה מחומר מילוי משובח, מסופקת עם כריות מתאימות, עם מספר רב של נקודות תמיכה, וגם יושבת על רגליים איכותיות ממש כמו מזרן ומיטה רגילים. הבעיה היחידה עם הספות היא שבמקרים רבים האורחים שלכם לא ירצו לעזוב או שישובו להתארח במהרה. ראו הוזהרתם!