ספות הכי מזמינות

בכל בית כדאי שיהיו אפשרויות לארח ולהשכיב אורחים שיגיעו, חברים שיפתיעו וכדומה.

הבעיה היא שלא תמיד יש בבית את המקום להניח מיטות מיותרות או ספות בחדרי השינה. אז מה הפתרון בכל זאת? ספות נפתחות! זה יכול להיות הפתרון המושלם!

ספות נפתחות – מרחיבות את האפשרויות

האפשרות לרכוש ספות נפתחות מהוות למעשה פתרון מעולה עבור כל מי שמעוניין לשמור על בית מסודר וריק מרהיטים מיותרים שאינם נצרכים ביום יום,  אך בכל זאת יש בהם צורך מידי פעם. הספות הללו מאפשרות את פתיחת המיטות הנוספות ובכך למעשה מאפשר לנו להשכיב אצלנו אורחים, חברים וכדומה.

ספות נפתחות – מי עוד צריך אותם?

ספות נפתחות אלו הן ספות שאנחנו מוצאים בכמה וכמה מקומות אשר שם יש צורך באפשרויות הרחבה ותוספת של מיטות.

  • כורסא נפתחת לבתי חולים – בבתי חולים אנחנו מוצאים את הכורסא הנפתחת המיועדת עבור המלווים כאשר הכורסאות הללו משמשות אותם למשך היום בכדי לשהות על יד החולה כאשר בלילה הכורסא יכולה להיפתח ולהפוך למיטה נוחה.
  • כורסא או ספה נפתחת לבתי מלון – גם בבתי מלון אשר שם רוצים להציע עבור האורחים מעבר לזוג המיטות גם את האפשרות לארח ילדים בחדר ההורים מציעים את הספה הנפתחת. הספה הנמצאת ממילא בחדר שבמלון ומהווה חלק מהריהוט המשלים- יכול להפוך בשעות הלילה למיטה של ממש כאשר הספה נפתחת למיטה נוספת או אפילו לעוד שתי מיטות.
  • כורסא נפתחת למשפחה ברוכת ילדים – ישנם משפחות ברוכות ילדים שלא רוצים לרהט את כל הבית ואת חדרי השינה במיטות על מנת שיישאר שטח פנוי למשחקים, לשולחן כתיבה וכדומה. עבור אלו עשויות הספות הנפתחות להוות פתרון מעולה כאשר רק בשעות הלילה פותחים את אותם המיטות וכל ילד מקבל את המקום הנוח לשינה. בבוקר סוגרים שוב את הספות הללו והבית חוזר שוב להיות מרווח.

איך בוחרים ספה נפתחת?

הבחירה בספה נפתחת חייבת להיות בחירה מושכלת וחכמה היות ואינה דומה ספה רגילה שעומדת כפי שהיא ללא שינויים לספה הנפתחת רק מעת לעת וקל וחומר כאשר היא אמורה להיפתח מידי ערב. ספה כזו היא ספה אשר חייבת להיות חזקה הרבה יותר, עם גלגלים איכותיים ועם אפשרות לשרוד את כל מה שאנחנו למעשה מצפים ממנה.

חשוב לבחור בספה פרקטית שלא תהיה קשה לניקוי ותמיד כדאי לבצע ניקוי ספות עונתית כדי למנוע הצטברות של לכלוך וכתמים אותם יהיה קשה להסיר.