ספות מושלמות לעיצוב הבית

ספות מהוות רהיט הכרחי בכל בית. זהו רהיט דומיננטי שמשפיע על המראה הכללי. יש לבחור ספות מושלמות לעיצוב הבית שתהיינה בעלות חזות מרשימה, כך שהן תשתלבנה נפלא ובצורה הרמונית בחלל הבית. ניתן לומר כי הספות הן חלק מסט רהיטים, או שהן עשויות להיות בעלות מראה שונה משאר הרהיטים, כך שנותר קו עיצובי מעניין. מבחינת המראה הריפוד הוא זה שיכתיב את הסגנון של הספות והן אלה שמעניקות את המראה המיוחד. ניתן למצוא כמה סגנונות של ספות כאלה שהן בעיצוב מודרני הניחן בקווים נקיים ומינימליסטיים או סגנון קלאסי, או עתיק וכפרי מה שמעניק מראה מיוחד מסוגנן לאלה שאוהבים את סגנון הוינטג' .

ישנן ספות בסגנונות שונים, אשר עשויות להתאים לצרכים השונים שלנו וכן כאלה שהן יותר פרקטיות אך עדיין בעיצוב יוקרתי ומזמין. ראשית, כדאי לחשוב לגבי הרגלי השימוש ברהיט זה כגון הספות, היות וישנן כאלה שיש בהן משענות גב תומכות וכן גובה מתאים שמאפשר ישיבה בריאה.

גדלים שונים ועיצובים של ספות יוקרתיות ואיכותיות

ניתן למצוא ספות מושלמות לעיצוב הבית, בסגנון אוונגרדי, ספות ארוכות במיוחד שהן פינתיות {רבע גורן} מה שמאפשר להרבה אנשים לשבת עליהן מבלי להתאמץ בכדי לראות את מי שיושב מולנו. ספות אלה, כוללות כריות גדולות, מה שמעניק עיצוב ונוחות. גם ספות בעיצוב חדשני ואי סימטרי, תוכלו למצוא באולמות התצוגה של רהיטים כגון פירמות ידועות של מעבי רהיטים ששם השמים הם הגבול מבחינת העיצובים, הגדלים, בדי הריפוד ועוד.

התאמת בדי הריפוד של הספות יחד עם האלמנטים השונים בחלל

תוכלו למצוא בדים מהממים של ספות בגוונים חמים או סולידיים יותר, תלוי בגוונים השונים של הווילונות ושאר האלמנטים בחלל הסלון, פינת האוכל ומטבח שברוב הבתים והדירות, מדובר על חלל אחד גדול ופתוח.

קחו בחשבון, כי ספה בעלת חזות דומיננטית, זקוקה לחלל בעיצוב מינימליסטי, בכדי שתבלוט יותר. במידה ואתם נוהגים לרבוץ זמן רב על הספות בסלון שלכם, כדאי כי תחשבו על משענות גב תומכות ואם אתם נוהגים לשבת עם הרגליים על הספה, דאגו כי יהיה קל לתחזק את בד הריפוד כמו ניקיון קבוע שיהיה קל עבורכם.

הטיפים היעילים לעיצוב דירות יוקרה

כאשר אנו שוקלים לבצע עיצוב דירות יוקרה, נחשוב על השקעה בפרטים הקטנים. מדובר על עיצוב מוקפד ולכן יש לתת תשומת לב מרבית לא לריצוף ולריהוט בלבד, כי אם לפריטים הקטנים כגון בד הווילונות, כמו למשל בדים איכותיים שיראו יוקרה ואיכות, לעומת בדים פשוטים יותר שיהיו פשוטים וזולים ויפגמו בעיצוב כל הדירה. כל פריט מיוחד הכולל אף ריהוט ייחודי ובולט, כגון ספות מושלמות לעיצוב הבית, אשר נראות כאילו כוסו בשרכים שגולשים מהן. עיצובים אלה של ספות , עשויים לשדרג כל חלל, במיוחד חלל גדול של סלון.

כל דבר יכול לשדרג ולגרום לעיצוב מיוחד ומשוכלל של דירות יוקרה, כגון מערכות חימום תת רצפתיות חיבור לבית חכם, תאורה מיוחדת, מטבחי יוקרה ועוד. אם החלטתם על מעצב פנים מסוים, כדאי לראות את תיק העבודות שלו ולוודא כי המומחיות שלו היא בתחום עיצוב דירות יוקרה.