ספות נפתחות

ספות נפתחות מעוצבות

ספות נפתחות מעוצבות הינן רהיט דומיננטי ושימושי בכל חדר מגורים. ספות נפתחות שאפשר יהיה להפוך במידת הצורך למיטה לאורחים הן פריט חיוני ושימושי בכל בית. במשך שנים רבות ספות נפתחות היו שם נרדף למערכות ישיבה לא נוחות במיוחד ולא כל כך יפות. בעזרת הדגמים המדהימים של חברת דורמיר כבר לא צריך לבחור. הדגמים משלבים עיצוב מודרני, נוחות ישיבה ואפשרות להפוך את הספה למיטה נוחה בתוך מספר שניות.
בין הדגמים המובילים בתחום אפשר למצוא ספות נפתחות תלת מושביות, ספות מחוברות וכורסאות. באולמות התצוגה תוכלו להתרשם מבדי הריפוד המעוצבים, שלדת הרהיט היציבה והמראה היוקרתי. ספה דו מושבית מדגם אוסלו נפתחת למיטה זוגית גדולה ונוחה, הספה אידאלית לאירוח משפחות עם ילדים או זוגות חברים. מצוינת גם בעבור הרגעים בהם מתחשק לכם להתכרבל ולהירדם אל מול מסך הטלוויזיה בסלון. הדגמים אופרה או מלודי אידאלים בעבור לינה על תינוקות, הדפנות של הספה מגינות על התינוק מפני נפילה.

איך בוחרים ספות נפתחות מעוצבות?

האפשרות להפוך את הספה למיטה לאורחים היא תוספת נהדרת. חשוב לציין כי התוספת לא קיימת בכל ספה, בכדי לאפשר את שתי הפונקציות ברהיט אחד יש צורך בעיצוב מיוחד. חברת דורמיר שואפת לספק ללקוחות שלה רהיטים שימושיים ועמידים לטווח הארוך. כאשר בוחרים ספות נפתחות, ספות נפרדות או ספות מחוברות חשוב לבחון בראש ובראשונה את נוחות הישיבה והתאמת העיצוב לחלל. ספות נפתחות שלא מספקות חוויה ישיבה נוחה תהיינה בחירה לא נכונה.
הספות של דורמיר מכילות כריות ריפוד בדרגות קושי משתנות, חומרי מילוי עמידים לטווח הארוך ובדי ריפוד יפים, נעימים וקלים לניקוי. הלקוחות שבוחרים לרכוש ספות-מיטה מתוצרת דורמיר מקבלים רהיט עמיד ויפה למשך שנים רבות. הדגמים המהודרים כמו ספת פנמה הלבנה או סולו בצבע חום קלסי נראים נהדר בכל סלון ביתי. ספות נפתחות מעוצבות אפשר יהיה למצוא גם בצימרים, וילות נופש ומרכזי אירוח. ניקוי ספה הוא תהליך קל, ולכן עניין התחזוקה הוא מאוד פשוט.
הספה מצוינת בעבור צעירים שנוהגים לארח, סבא וסבתא שמעוניינים להעניק לנכדים שנת לילה טובה ועוד. יש לציין כי לפני רכישת הספה יש לבחון את השטח הפנוי בו אפשר יהיה לפתוח את הספה, ישנת ספות גדולות שהופכות למיטות זוגיות גדולות ודורשות שטח רב. אם אין ברשותכם שטח פנוי גדול באזור הסלון תוכלו לבחור כורסאות נפתחות או ספות קטנות יותר.