ספות פינתיות נפתחות למיטה זוגית

ספה פינתית נפתחת למיטה

בניגוד לספת שלושה מושבים קלאסית, אותה ניתן לפתוח באמצעות מנגנון מיטה מתקפלת, ספה פינתית נפתחת למיטה מגיעה בדרך כלל במנגנון שונה של הרמה ושליפה. האופציה של ספה נפתחת פינתית באמצעות מנגנון מיטה מתקפלת מתאימה וגם קיימת, אך ורק במערכות ישיבה גדולות, בהן אורך הספה הבודדת (הספה המרכזית לצד ספת השזלונג) עולה על 1.90 מטר. יחד עם זאת, בהזמנת ספות פינתיות נפתחות אין שום סיבה להעדיף דווקא את מודל המיטה המתקפלת. למעשה מנגנון ההרמה והשליפה נחשב לנוח יותר לשימוש, אמין יותר לאורך זמן וגם מאפשר תא אחסון עם נפח גדול יותר מן הרגיל.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

ספה פינתית נפתחת – האם זה באמת מתאים כמיטה?

לפני שנדבר על ההיבטים הטכניים של ספות פינתיות נפתחות למיטה, כדאי אולי לענות על השאלה היותר מטרידה סביב המידה בה באמת ניתן להשתמש בספה כזאת כמיטה לשינה. ובכן, ככלל, ספה לסלון היא ספה שאינה מיועדת לשמש כמיטה ולכן היא גם אינה מעוצבת ומתוכננת למטרה זו. מטרתה העיקרית של ספה פינתית נפתחת למיטה זוגית היא לאפשר מקום שינה נוסף לטובת חברים, בני משפחה, חברים של הילדים ואורחים אחרים המגיעים ללינה אצלכם בבית. שימוש יומיומי בספה כזאת לצורך שינה יכול להיות מאוד לא נוח, לפגוע בבריאות הגב ולפגוע בספה עצמה. אם אתם מחפשים ספה שתשמש גם כספה לאירוח וגם כמיטה נפתחת, למשל לטובת חדר הילדים, ישנן ספות שמותאמות בדיוק למטרה זו, אם כי הן לרוב אינן מעוצבות בסטנדרטים המתאימים לחדר הסלון.

ספות פינתיות נפתחות למיטה זוגית

מנגנון הרמה ושליפה – איך הוא עובד?

כאמור, ספות פינתיות נפתחות למיטה זוגית מגיעות במרבית המקרים עם מנגון הרמה ושליפה ולא עם מנגנון מיטה מתקפלת. מנגנון זה מבוסס על הרמת מושב הספה המרכזית ושליפת משטח שינה מרופד שיחד עם הספה המרכזית יוצר משטח רחב של מיטה זוגית, לרוב במידות 1.90 על 1.40 מטר. מנגנון זה נחשב לפונקציונלי יותר ולכן מגיע גם בדרך כלל עם תא אחסון גדול יותר, אם כי לא מדובר בכלל ברזל ויש לבדוק את הנושא לפני שבוחרים ספה פינתי נפתחת למיטה בחנות.

אצלנו ברשת דורמיר תוכלו למצוא את כל הדגמים האפשריים של מערכות ישיבה פינתיות וקלאסיות מעוצבות עם פתיחה למיטה זוגית, הן בפורמט של ספה מתקפלת והן בפורמט של הרמה ושליפה. ספות אלה מתוכננות על מנת ליצור משטח שינה רחב וארוך מספיק במידות הקלאסיות של מיטה זוגית וגם מותאם במידה רבה לשינה. ברשת דורמיר תוכלו למצוא גם ספות נפתחות ברמה אורטופדית לחדרי הילדים וגם מערכות סלון פינתיות או קלאסיות עם פתיחה מהירה ועמידה מאוד לאורך זמן. לפרטים נוספים על הספות הנפתחות של דורמיר ולביצוע הזמנות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-5109943 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין.