פתרונות אירוח בעת שיפוץ בית

פתרונות אירוח – שיפוץ הוא הזדמנות מצוינת לא רק להיפטר מחפצים רבים שמונחים במקומות שונים, גלויים לעין וסמויים ממנה, כאבנים שאין להן הופכים אלא גם ואולי בעיקר להוסיף נישות מסוימות בבית, לבנות מחיצות, להנמיך תקרה, להחליף ריצוף, לחפות את הקירות באריחים יפים ועוד.

שיפוץ בית הוא הזדמנות לייעד מתחם מסוים בו- סלון, מטבח, מרפסת או כל מקום הן כסביבת עבודה נוחה ונעימה למי מבני הבית שעובד במשרה מלאה או חלקית מהבית והן, כמובן, לאירוח.

פתרון אירוח מיטבי הוא הזדמנות לייעד ולייחד מקום מסוים, בבית או מחוץ לו לאירוח. פינת האירוח אמורה להיות אזור נוחות אטרקטיבי ולמעשה- אולטימטיבי.

מי שהתקציב שלהם מאפשר זאת יכולים לבנות מטבח נוסף מחוץ לבית כך שאירוח במרפסת, בגן או בחצר ייתר את הצורך להיכנס ולצאת מהבית בתדירות גבוהה לצורך הכנת האוכל והגשתו.

שיפוץ הוא הזדמנות לא רק לייפות ולהעשיר את המראה החזותי של הבית, מטרה חשובה וראויה כשלעצמה, אלא לנצל את העובדה כי שיפוצניקים ובנאים, חשמלאים, אינסטלאטורים ובעלי מקצועות נוספים בתחום הבנייה נמצאים בבית כדי לנצל את השיפוץ להוסיף, לדוגמה, מחיצות גבס (או, אולי, לבטלן)  להחליף ו/או להוסיף גופי תאורה ועוד.

פתרונות אירוח – פרקט יפה, איכותי ובטיחותי

אחד הדברים החשובים שאנשים רבים המשפצים בית עושים הוא החלפת ריצוף המרצפות והמרתו בפרקט. השוק מציע מגוון סוגים, דגמים, צבעים ושילוביהם: יש פרקט עץ ופרקט למינציה (לרבות דמוי עץ, המאפשר להוזיל את העלות  מבלי שייגרע דבר מהאפקט החזותי המרשים שלו, המשווה לרצפה מראה טבעי, חמים וביתי. חיפוי הרצפה בפרקט מהווה אלמנט דקורטיבי בולט. יש יתרונות נוספים לפרקט: הוא נעים למדרך כף רגל והוא קל לניקוי. כאשר בוחרים ברצפת פרקט חשוב לא רק להתייעץ עם המומחים כדי לבחור באופן מושכל אלא לוודא כי מי שאמור להתקין אותו הוא או הם בעלי מקצוע מאומנים ומיומנים, המקפידים על כל פרט, לרבות ובעיקר על גימור בטיחותי, אסתטי ומלוטש.

כאשר מתכננים שיפוץ בית ודאי נכון לייחד מחשבה על שדרוג פתרונות האירוח המצויים בו או שיש לבנות אותם, אבל עם כל ההבנה את הרצון לארח אורחים בתנאים שיאפשרו להפוך את האירוח לחוויה, לא פחות חשוב לנצל את שיפוץ הבית להפיכתו- ודאי מתחמים מסוימים בו- לאזור הנוחות שלכם, דייריו. אורחים באים והולכים. אתם נשארים.

ייעוץ שיינתן לכם על ידי מעצב או מעצבת פנים יסייעו לכם לקבל רעיונות שאולי לא חשבתם עליהם ולממש אותם במסגרת התקציב שאתם יכולים לייחד לצורף השיפוץ. בהצלחה.