קמין וספה נפתחת שילוב רומנטי מנצח בכל בית!

חיים זוגיים שונים בתכלית מחיים בדירה לבד, עם שותפים ואפילו עם חברים. הכנסת המרחב האינטימי לתוך מרחב פיזי מגדירה לא אחת מחדש את יחסי הכוחות הרומנטיים בין השניים. עם המעבר, בן או בת הזוג הופכים להרבה יותר מפרטנרים רומנטיים. הם גם אלו שמסדרים אתכם את המיטה, מייצרים אתכם כביסה, צורכים אתכם חשמל ועשויים גם לגמור לכם את החלב לקפה או את המים החמים למקלחת. על מנת ליצור מרחב משותף ורומנטי יש צורך בהשקעה מתמדת. השקעה זו באה לידי ביטוי בפעילויות שונות ומשותפות.

אחרי שהפרפרים כבר עפים והציפורים הולכות לישון עם עת ערב, נכנסת השגרה לחיים הרומנטיים. כיצד שומרים על רעננות הקשר גם בשלבים אלו? דווקא העת הזו מתאימה להתכנסות פנימה וחיזוק היסודות הזוגיים. שעות הערב אשר ינוצלו לחזוק הזוגיות יעשו את שלהן. המאמר הבא מפרט כמה פעילויות משותפות שניתן לעשות יחד בסלון הבית על ספות נפתחות זוגיות בשעות אינטימיות.

קריאת ספר יחד

מתי לאחרונה קראתם ספר ביחד? בחירת ספר המעניין את שניכם ויכול להעשיר את שני בני הזוג הינה אחת הפעולות האינטימיות התורמות יותר מכל לזוגיות. באמצעות ספות נפתחות חדשניות תוכלו להתרווח בנינוחות, לקרוא בספר יחד וגם להתכרבל האחד בשנייה ולהיפך מבלי לחוש צפיפות או לשכב בתנוחות מעיקות. הספות הנפתחות המוצעות לקהל הרחב בשנים האחרונות הינן תוצר של השקעה מרובה וחשיבה זוגית. התוצאה הסופית ניכרת לעין והופכת כל ערב משותף לחוויה רומנטית עילאית.

יוגה

יוגה, מדיטציה וסוגים אחרים של התעמלות גוף – נפש הינם תרגול מעולה לאינטימיות בשתיקה. באמצעות תקשורת פיזית בלבד ניתן להגיע לרמות קרבה שלא דמיינתם שקיימות. תרגול יוגה מומלץ תוך שימוש בספות נפתחות בשל מגוון האפשרויות והפוזיציות המתאפשרות במצבי הספה השונים. ספה נפתחת הינה אידיאלית לשימושיו השונים של זוג ואילו באמצעות תרגול יוגה או מדיטציה, השימוש בספות הנפתחות מאותגר פי כמה.

צפייה בסרט

בחרו סרט ששניכם תאהבו. פתחו את הספה בהתאם לתנוחה האהובה על שניכם ושקעו עמוק בתוך הדרמה. לעיתים, דווקא הפעולות שלא חייבים לעשות ביחד ונעשות אחד לצד השנייה – הן הפעולות הרומנטיות ביותר.

כחלק מטרנד ההולך וצובר תאוצה, ניתן לבחור קמין עץ איכותי להשלמת החוויה הרומנטית. בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי בתים מבינים את החשיבות העיצובית והערכית שבהצבת קמין עץ בבית. לא רק שהוא מחמם, אלא מעניק אווירה אינטימית למשך כל ימי השנה.