ספות דו מושביות שמתאימות לכל סלון

פינת ישיבה נוחה ומזמינה היא פריט חיוני בכל סלון. הספות והכורסאות משמשות את בני הבית בכל יום. ספות דו מושביות הן פתרון נהדר בעבור סלונים קטנים וצרים, בכדי להשלים את העיצוב בחדר ולהוסיף מקומות ישיבה נוספים אפשר יהיה לשלב בסלון גם כורסאות או כריות גדולות. ספות דו מושביות מספיקות לישיבה של 2-3 מבוגרים או 4 ילדים. הספות הדו מושביות של דורמיר יפות, מעוצבות ונוחות לשימוש.

חששות ברכישת ספות דו מושביות

לקראת רכישת ספה חדשה לבית רוב האנשים מעדיפים ספות תלת מושביות גדולות. הספות הגדולות משתלבות נהדר בבתים גדולים, אך בבתים הקטנים בהם ספה תלת מושבית חוסמת את אפשרות המעבר ויוצרת מראה עמוס וצפוף כדאי יהיה לבחור בסלון קטן יותר. סטים של ספה דו מושבית וכורסא מעוצבת יעניקו לבית מראה מעוצב, עדין ומרווח יותר.
אלו שחוששים כי הספה הדו מושבית לא תהיה מספיק גדולה בעבור כל האורחים יגלו ספות דו מושביות נפתחות. את הספות הנפתחות אפשר להפוך למיטה ולאפשר לקבוצה גדולה של חברים או ילדים לשבת יחד על הספה. חברת דורמיר מציעה גם ספות תלת מושביות נפתחות, אך לפני רכישתן יש לבחון את גודל הסלון אל מול גודל הספה. אם התברכתם בסלון גדול עם מרחבים גדולים תוכלו לבחור בכל אחת מהספות הגדולות והמעוצבות של דורמיר.

פתרונות אירוח לבית

כולנו שואפים להיות חברים טובים ובני משפחה מזמינים וקרובים. ספות דו מושביות שהופכות למיטות הן פתרון אירוח נהדר בעבור מבוגרים וילדים. אם הילד מבקש להזמין שני חברים למסיבת פיג'מות או לארח את בני הדודים תוכלו להסכים ללא כל חשש. אין כל צורך להלוות מזרנים מהשכנים או לנפח מזרנים, ברגע שתרצו לישון פשוט תהפכו את הספה היפה שבסלון למיטה זוגית נוחה.
ספות דו מושביות רגילות קשה יהיה להפוך למיטות למבוגרים. הספה הקטנה לא מספיק ארוכה בכדי להעניק לאדם מבוגר שינה ערבה. אם תרצו להפתיע את האורחים שלכם בשנת לילה טובה ולהבהיר לכם עד כמה הם רצויים השתמשו בספות הנפתחות של דורמיר. שינה טובה מתחילה בראש ובראשונה במיטה נוחה.